KONST / Litografier / Grafiskt blad 13693693

nr 1369 3693

Jan Rufelt

(f. 1956), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Angel". Signerad, numrerad 35/100. Motivet: 18x28 cm, oramat löst blad

Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 december 2020
kl 20:37:18

17/12 17:18:11 1      100 kr
19/12 11:31:21 2      Vinnande bud

Jan Rufelt

Läs mer om Jan Rufelt